برپایه موضوع‌های کسب‌وکارها (By Topic)

 برپایه موضوع‌های کسب‌وکارها (By Topic)

موسسه سینا با سابقه‌ی سه دهه فعالیت پژوهش در کسب‌وکارهای متنوع و ایجاد شبکه‌ای حرفه‌ای از متخصصان در حوزه‌های زیر به شرکت‌ها و موسسات خدمات پژوهشی حرفه‌ای ارائه می‌کند:

  • امکان‌سنجی

متاسفانه فعالان اقتصادی برخی مواقع با اتخاذ تصمیم‌های عجولانه و احساسی سرمایه‌های مالی و غیرمالی خود را از دست می‌دهند که ریشه در تحقیق ناکافی از حوزه کسب‌وکار جدید است. موسسه سینا با انجام مطالعات امکان‌سنجی، مدیران و فعالان اقتصادی را در اتخاذ تصمیم‌های هوشمندانه و آینده‌نگارانه برای راه‌اندازی و شروع یک حوزه جدید و یا توسعه حوزه‌های موجود یاری می‌نماید.

  • تدوین استراتژی

بازارهای پیچیده امروزی و رقبای هوشمند، موفقیت را چنان سخت و پیچیده کرده است که دیگر نمی‌توان بر پایه روش‌های خطی و سنتی برنامه‌ریزی حتی ضمانتی برای بقا داشت. در چنین شرایطی شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌بایست با تدوین، بازنگری، ارزیابی و کنترل استراتژی‌ها، خود را در میدان رقابت حفظ و ارتقاء دهند. موسسه سینا بر پایه روش‌های نوین و عملیاتی همچون کارت امتیازی متوازن، راهبردهای پابرجا، قابلیت‌های پویا و ... در این حوزه خدمات پژوهشی ارائه می‌نماید.

  • آسیب‌شناسی

سازمان‌ها همیشه با محدودیت مواجه هستند و می‌بایست برای دستیابی به اهداف خود بهترین راهبردها و اقدام‌ها را انجام دهند، اما شناسایی و اولویت رفع موانع و چالش‌های توسعه یکی از مهترین مراحلی است که می‎بایست صورت پذیرد. بدین منظور موسسه سینا با انجام پژوهش‌های آسیب‌شناسی، شکاف‌های کلیدی قابل بهبود را برای سازمان‌ها نمایان می‌سازد.

  • تحقیقات بازار

شناخت و درک عمیق از بازار و مشتریان هدایتگر موفقیت و کسب مزیت رقابتی است. تحقیقات بازار با انجام مطالعات میدانی و تحلیل مشتریان و رقبا اطلاعات و دانشی را برای مدیران کشف می‌نماید که بسترهای رشد، توسعه و خلق مزیت‌‌های رقابتی پایدار را فراهم می‌آورد. موسسه سینا با تمرکز بر بازار شرکت‌های تابعه بنیاد مستضعفان و دسترسی به بانک اطلاعاتی منحصربه‌فرد خود این خدمت را به تمامی شرکت‌ها و موسسات در سطوح متنوع ارائه می‌نماید.

 تیم پژوهشی موسسه سینا در حوزه‌های مذکور به شرح زیر است:

دکتر امیر اخلاصی

پست دکترای مارکتینگ از کانادا

عضو هییت علمی دانشگاه تهران

دکتر نادر سید امیری

پست دکترای مدیریت بازاریابی از دانمارک

عضو هییت علمی دانشگاه تهران

دکتر عبدالرضا حافظی

دکترای حرفه ای از امریکا

عضو انجمن منابع انسانی امریکا

دکتر محسن برزگر

دکترای کارآفرینی دانشگاه تهران

مدرس کارآفرینیارتباط با موسسه

  • بزرگراه رسالت، نرسيده به بزرگراه افريقا، ساختمان اصلی بنياد مستضعفان انقلاب اسلامی، طبقه١٥

  • ٨٦٠٨٨٢٣١-۰۲۱

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

دسترسی سریع

عضویت در خبرنامه

    تمامی حقوق این وبسایت برای موسسه توسعه آموزشی پژوهشی سینا محفوظ می‌باشد. 

لوگوی طراح سایت

ارتباط با دانشگاه علمی کاربردی سینا

(گردشگران بنیاد) :

 

واحد تهران: 

 

 

021-88809256
021-88853247
021-88896356  

 

واحد مشهد: 

 

0513-8544394