لوگوی موسسه سینا

تلفن
۰۲۱-۸۶۰۸۸۲۳۱

پست الکترونیکی
info@sinainst.com

اطلاعیه شماره پنج

تذکرات مهم ازمون استخدامی "شرکت آهک قلعه گنج"

 

 1. محل جغرافيايي خدمت تمامي پذیرفته‏شدگان، استان کرمان می‏باشد.
 2. استرداد وجه واريزي ثبت‌نام تحت هيچ شرايطي امکان‌پذیر نمي‏باشد.
 3. ثبت‌نام داوطلبان صرفاً به صورت اينترنتي و از طريق پايگاه اينترنتي معرفی‌شده مي‌باشد.
 4. مسئوليت صحت مندرجات ثبت‌شده در فرم ثبت‌نام اينترنتي به عهده داوطلب مي‌باشد. چنانچه در هر يك از مراحل ثبت‌نام، آزمون و حتي در صورت پذيرش در آزمون و اشتغال به كار مشخص گردد كه داوطلب در هر مرحله با مدارك جعلي و يا با ذكر مشخصات غیرواقعی اقدام به ثبت‌نام و شركت در آزمون نموده است موضوع استخدام داوطلب منتفي و برابر مقررات با وي رفتار مي‏گردد.
 5. انجام ثبت‌نام هيچ‌گونه تعهد استخدامي براي شركت ايجاد نمي‏كند.
 6. داوطلبان صرفاً در صورتی می‌توانند در آزمون ثبت‌نام نمایند که مدرک تحصیلی (مقطع، رشته و گرایش تحصیلی) آنان مطابق با عناوین مدرک تحصیلی (مقطع، رشته و گرایش تحصیلی) مندرج در شرایط احراز مشاغل قیدشده در آگهی استخدامی یکسان بوده و همچنین عنوان مدرک تحصیلی ثبت نامی داوطلب (مقطع، رشته و گرایش تحصیلی) در متن دانشنامه موقت وی عیناً همان مقطع، رشته و گرایش تحصیلی درج گردیده باشد.
 7. داوطلب فقط حق شركت در يكي از رشته‌هاي شغلي موردنیاز را دارد.
 8. استخدام منوط به طي كليه مراحل مربوط می‌باشد و چنانچه متقاضيان در هريك از مراحل استخدامي توفيق لازم را كسب ننمايند موضوع ادامه مراحل استخدامي منتفي مي‏گردد.
 9. با توجه به اینکه، مدارک متقاضیان معرفی‌شده چند برابر ظرفیت، پس از تعیین نمرات داوطلبان در آزمون عمومی و تخصصی بررسی خواهد شد، لذا در صورتی که مدارک داوطلبان ازجمله مدارک تحصیلی، کارت پایان خدمت یا معافیت دائم، سن، و سابقه اشتغال و همچنین اطلاعات خود اظهاری داوطلب در تقاضانامه ثبت نامی، مغایر با شرایط مندرج در این آگهی، هیچ‌گونه حقی و امتیازی برای متقاضی ایجاد نخواهد کرد و در هر مرحله از امتحان، اعلام نتایج اولیه، مصاحبه استخدامی و حتی در صورت پذیرش نهایی، داوطلب از سایر فرآیند جذب و استخدام حذف خواهد شد و حق هیچ‌گونه اعتراضی ندارد.
 10. مدارك داوطلباني كه تاريخ فراغت از تحصيل يا تاريخ پايان خدمت نظام‌وظیفه و يا كارت معافيت دائم آنان بعد از تاريخ برگزاري آزمون كتبي …………………. باشد مورد پذيرش قرار نمی‌گیرد.
 11. به مدارك معادل و گواهي تعداد واحد (حتي تمام‌شده) و برگ تسويه حساب دانشگاه ترتيب اثر داده نخواهد شد.
 12. مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام‌شده در مفاد آگهی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان بررسی مدارک، مصاحبه و گزینش بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل استخدام، محرز شود داوطلب به‌اشتباه یا به‌ عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی‌ باشد، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌شود.

 

"بازگشت"  

ارتباط با موسسه

 • بزرگراه رسالت، نرسيده به بزرگراه افريقا، ساختمان اصلی بنياد مستضعفان انقلاب اسلامی، طبقه١٥

 • ٨٦٠٨٨٢٣١-۰۲۱

 • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

دسترسی سریع

عضویت در خبرنامه

    تمامی حقوق این وبسایت برای موسسه توسعه آموزشی پژوهشی سینا محفوظ می‌باشد. 

لوگوی طراح سایت