لوگوی موسسه سینا

تلفن
۰۲۱-۸۶۰۸۸۲۳۱

پست الکترونیکی
info@sinainst.com

اطلاعیه شماره چهار استخدامی فولاد شرق کاوه

مراحل و نحوه اعلام نتیجه آزمون فولاد شرق کاوه

 

 1. تعیین حد نصاب علمی، اعلام نتایج و معرفی افراد جهت بررسی مدارک و آزمون عملی به شرح زیر صورت می‌پذیرد :

  الف) کسب حدنصاب علمی:

  معرفی داوطلبان جهت شرکت در سایر مراحل استخدام، منوط به کسب حدنصاب لازم در آزمون علمی بوده و انتخاب افراد پذیرفته شده بر اساس ترتیب نمرات مکتسبه، و با رعایت سایر مبانی مقررات جاری مطابق قواعد زیر می‌باشد :

  پس از برگزاری آزمون نمرات داوطلبان به تفکیک مواد عمومی و تخصصی محاسبه و حد نصاب آزمون، معادل پنجاه درصد(50%) بالاترین نمره مکتسبه در آزمون با ضریب یک برای نمره عمومی و ضریب 2 برای نمره تخصصی در هر شغل محاسبه و مبنای سایر مراحل انتخاب داوطلبان قرار می‌گیرد.

  ب) انتخاب و اعلام لیست 3 برابر ظرفیت جهت بررسی مدارک از بین دارندگان حد نصاب علمی:

  انتخاب افراد سه برابر ظرفیت جهت بررسی مدارک صرفاً از بین داوطلبینی که حد نصاب لازم را کسب نموده‌اند، بر اساس نمره کل آنان با ضریب یک برای نمره عمومی و ضریب 2 برای نمره تخصصی افراد به ترتیب نمره فضلی به تعداد سه برابر ظرفیت پذیرش در هر شغل محل صورت می‌پذیرد.

  تذکر: نمره کل افراد در کارنامه اولیه صادر شده، صرفاً بر اساس اطلاعات خوداظهاری داوطلب بوده و نتیجه نهایی نمرات آن‌ها پس از بررسی، انطباق و اعمال مستندات مربوط به امتیازات و سهمیه‌های قانونی و تأیید آن، اعلام خواهد شد.

  ج) بررسی مدارک

  پس از انجام آزمون کتبی، پیرو اطلاعیه درج‌شده در سايت اينترنتي استخدام، پذیرفته‌شدگان چند برابر ظرفیت موردنیاز بايد مدارک زير را تکثیر و یک نسخه از آن را تحویل نمايند.

  1. مدرك تحصيلي داوطلب
  2. كارت ملي و تمام صفحات شناسنامه داوطلب
  3. كارت پايان خدمت نظام وظيفه عمومي يا معافيت دائم داوطلب
  4. گواهي معتبر سابقه كار مرتبط

  تذكر: اعتبار كليه مدارك ارسالي از مراجع قانوني ذيصلاح استعلام خواهد شد. در صورتی که مشخص گردد داوطلب با مدارك جعلي اقدام به ثبت‌نام نموده است موضوع استخدام داوطلب منتفي و برابر مقررات با وي رفتار خواهد شد.

  د) مصاحبه

  - پس از تأیید مدارك ارسالي داوطلبان، از طريق سايت اينترنتي از بین دارندگان حد نصاب به ترتیب رتبه علمی کسب‌شده به میزان چند برابر ظرفیت موردنیاز جهت ارزيابي شايستگي‌ها و توانمندی‌ها و مصاحبه فني دعوت به عمل می‏آید.

  - در صورت عدم تکمیل ظرفیت موردنیاز، مجدداً از بین داوطلبان دارای حد نصاب به ترتیب رتبه علمی کسب‌شده جهت ارزيابي شايستگي‌ها و توانمندی‌ها و مصاحبه فني دعوت به عمل می‏آید.

  تذکر: معرفی و یا موفقیت در مرحله «مصاحبه» هیچ‌گونه حقی برای داوطلب ایجاد نمی‌کند و پذیرش نهایی منوط به موفقیت در سایر مراحل استخدام می‏باشد.

"بازگشت"  

ارتباط با موسسه

 • بزرگراه رسالت، نرسيده به بزرگراه افريقا، ساختمان اصلی بنياد مستضعفان انقلاب اسلامی، طبقه١٥

 • ٨٦٠٨٨٢٣١-۰۲۱

 • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

دسترسی سریع

عضویت در خبرنامه

    تمامی حقوق این وبسایت برای موسسه توسعه آموزشی پژوهشی سینا محفوظ می‌باشد. 

لوگوی طراح سایت