مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره سینا

 افتتاح مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره سینا

     به گزارش روابط عمومی مؤسسه توسعه آموزشی پژوهشی سینا، مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره سینا روز دوشنبه، 7 تیرماه 1400، طی مراسمی رسماً افتتاح و آغاز به کار کرد.

این مرکز با تکیه بر سوابق تخصصی خود در خدمات منابع انسانی و مطالعات وسیع صورت گرفته در این حوزه، هدف خود را ارائه‌ی خدمات مشاوره‌ای و روانشناختی در زمینه‌ی خدمات مشاوره ای و ارائه دوره‌های آموزشی متنوع، تعریف نمود.

محوریت خدمات مشاوره‌ای، شامل مسائل خانوادگی، کودکان، روان‌سنجی، مشاوره‌ و روان‌شناختی سازمان‌ها، خدمات استخدامی (ارزیابی شغلی ،ارزیابی استخدامی، ...) و سرویس حقوقی و کارآفرینی می‌باشد. همچنین دوره‌های آموزشی طراحی شده جهت بهبود مهارت‌های زندگی خانواده‌ها و کارکنان، و بهره‌وری شغلی سازمانی (از بعد روانی)، روانشناسی صنعتی و سازمانی، دوره‌های تحصیلی ویژه فرزندان کارکنان و دوران بازنشستگی ایشان ، هدف‌گذاری شده‌اند. 

    در این مراسم دکتر منصور حکیم الهی، مدیر عامل و عضو هیئت مدیره مؤسسه توسعه آموزشی پژوهشی سینا اظهار داشت که سبک استرس‌زای زندگی جوامع امروزی و نیاز جدی در رسیدگی به سلامت روان، این مؤسسه را بر آن داشت که با تکیه بر شبکه‌ی مشاوران متخصص کشور و در اختیار داشتن زیر ساخت‌های فیزیکی و الکترونیکی، خدمات شایسته‌‎ای را به مخاطبان در سراسر کشور ارائه دهد. این خدمت با تمهیداتی جهت رفع محدودیت‌های افراد در تخصیص زمان جهت حضور در جلسات و کاهش هزینه‌های ترافیکی متقاضیان، سرویس مشاوره‌ای الکترونیکی را طراحی نموده که به زودی در بستری امن، سریع و مطمئن به همه‌ی مخاطبان ارائه خدمت می‌نماید.

وی در این رویداد ابراز امیدواری نمود که سبقه و ماهیت مؤسسه در تعامل با نهادها و متخصصان و متولیان امر و فعال در حوزه‌ی روانشناسی، بتواند زمینه‌ساز ارائه‌ی خدمتی متمایز، جامع و شایسته به آحاد جامعه باشد.

لزوم گرایش جامعه به ضرورت و وجوب خدمات روانشناسی

دکتر حسین مصباح، عضو هیئت علمی دانشگاه با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در تاکید به لزوم ارائه خدمات مشاوره‌ای: "امیدوار هستم که امروز مردم به این توجه کنند که مراجعه به متخصص روانشناس و مشاوره در امر مسائل روانی بخصوص برای محیط خانواده یک امر ضروری است"؛ گفت: همانطور که خدمات حقوقی در جامعه نیازمند حمایت از جانب افراد متخصص، مجرب و مطمئن است؛ مشکلات اجتماعی و اقتصادی موجود در جامعه، بیش از گذشته لزوم ورود افراد متخصص را جهت حل و فصل مشکلات می‌طلبد تا با این دست از مسائل بصورت تخصصی و علمی برخورد کرد. ایشان در پایان ابراز امیدواری نمود با توجه به اعتبار و وثوق بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در جامعه، اولا زمینه جذب مخاطبان به این مرکز، جلب و همچنین امکان ارائه خدمات مطمئن و صحیحی فراهم گردد.

اعتلای و تمایز خدمات مشاوره و روانشناسی کشور

دکتر مهدی بیاتی، مشاور، عضو هیئت علمی دانشگاه و مشاور صدا و سیما، رویکرد نوین در ارائه‌ی خدمات روانشناسی و مشاوره‌ای، شبکه‌ی اساتید و مشاوران برجسته و تعامل اثربخش و کارا با سازمان نظام روان‌شناسی کشور را از اهداف ضمنی این مرکز عنوان نمود.

ارتباط با موسسه

  • بزرگراه رسالت، نرسيده به بزرگراه افريقا، ساختمان اصلی بنياد مستضعفان انقلاب اسلامی، طبقه١٥

  • ٨٦٠٨٨٢٣١-۰۲۱

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

دسترسی سریع

عضویت در خبرنامه

    تمامی حقوق این وبسایت برای موسسه توسعه آموزشی پژوهشی سینا محفوظ می‌باشد. 

لوگوی طراح سایت

 

ارتباط با دانشگاه علمی کاربردی سینا

(گردشگران بنیاد) :

 

واحد تهران: 

 

 

021-88809256
021-88853247
021-88896356  

 

واحد مشهد: 

 

0513-8544394