اطلاعیه سوم، مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام آزمون استخدامی فولاد شرق کاوه

  مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام آزمون استخدامی فولاد شرق کاوه

 

داوطلب متقاضی استخدام باید در زمان ثبت نام در آزمون، شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در این دفترچه را داشته باشد.

الف) تهیه فایل اسکن شده از مدارک :

  1. عکس پرسنلی : داوطلب باید یک قطعه عکس پرسنلی خود را با مشخصات زیر، اسکن نموده و فایل آن را برای ارسال از طریق سامانه ثبت‌نام اینترنتی در اختیار داشته باشد :

- عکس 4´3 (تمام رخ) که در سال جاری گرفته شده باشد

- با فرمت JPG باشد. اندازه عکس اسکن شده باید حداقل 300*200 پیکسل و حداکثر 400*300 پیکسل باشد

- تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد

- حجم فایل ذخیره شده باید حداقل 50 کیلوبایت و حداکثر 100 کیلوبایت باشد

- حاشیه‌های زائد عکس اسکن شده باید حذف شده باشد

- حتی‌الامکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد

تذکر (1) : اسکن و استفاده از عکس روی کارت‌های شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و ...) قابل قبول نیست و لازم است داوطلبان از اصل عکس پرسنلی و مطابق با توضیحات فوق، اقدام به اسکن نمایند.

تذکر (2) : در صورت ارسال عکس غیر معتبر، ثبت نام داوطلب باطل‌شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب می‌گردد. لازم به ذکر است با توجه به مشكلات به وجود آمده در آزمون‌های استخدامی قبلی، درخصوص اشتباه در ارسال عكس داوطلبان، که این موضوع اکثراً برای داوطلبانی که در کافی نت ثبت نام می کنند رخ داده است، تاکید می گردد چنانچه ثبت نام خود را توسط کافی نت ها انجام می دهید، علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت نامی، حتماً نسبت به کنترل عكس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عكس داوطلب دیگری به جای عكس شما ارسال نگردد. بدیهی است که در صورت ارسال عكس اشتباه از طرف داوطلب، تخلف محسوب شده و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.

  1. کارت ملی
  2. صفحه اول شناسنامه
  3. مدرک تحصیلی
  4. کارت پایان خدمت/معافیت دائم

تذکر(1): داوطلب باید تصویر اسکن شده از مدارک ذکر شده در بندهای 4 و 5 را با در نظر گرفتن مشخصات زیر آماده نموده و در هنگام ثبت‌نام به صورت فایل با فرمت JPG در سامانه بارگذاری نماید.

      - تصویر با وضوح و کیفیت لازم باشد؛

      - حداقل 30 کیلوبایت و حداکثر 100 کیلوبایت باشد؛

      - حاشیه‌های زائد حذف و ترجیحاً رنگی باشد.

* تذکر (2): داوطلبانی که تا آخرین روز ثبت‌نام فارغ‌التحصیل گردیده و یا خدمت آن‌ها به پایان خواهد رسید، در صورت کسب حد نصاب نمره لازم و قرار گرفتن در سقف 3 برابر ظرفیت مورد نیاز، در زمان بررسی مدارک داوطلبان، تصویر مدارک مورد نیاز از آن‌ها اخذ خواهد شد. بدیهی است در هر صورت، در زمان بررسی مدارک به همراه داشتن اصل مدارک مورد اشاره ضروری است.

 شرایط مدارک ارسالی

متقاضیان گرامی توجه داشته باشند که مدارک ارسالی باید با استاندارد زیر تهیه و ارسال شوند. تصاویر باید واضح، بدون اثر مهر  و با نور مناسب تهیه گردد. هرگونه مشکل در رویت مدارک، سبب سلب امتیاز شرکت در آزمون استخدامی خواهد بود و حق هرگونه اعتراض از وی سلب می گردد.

 

ب) مطالعه شرایط آزمون

دفترچه آزمون در صفحه اول سامانه جهت دریافت و مطالعه داوطلبین قرار گرفته است. اکیداً توصیه می‌شود داوطلبین محترم، قبل از هرگونه اقدام بر روی سامانه، شرایط و ضوابط آزمون را مطالعه و سپس نسبت به پرداخت هزینه و ثبت‌نام در آزمون اقدام نمایند.

ج) شروع فرآیند ثبت‌نام:

فرآیند ثبت‌نام در سامانه، در یکمرحله انجام می‌پذیرد تا داوطلب بتواند در هر مرحله، به راحتی اطلاعات خود را وارد سامانه نماید.

 نکته بسیار مهم : امکان ویرایش اطلاعات وجود ندارد؛ لذا لازم است متقاضیان با بذل توجه و دقت کافی نسبت به تکمیل فرم اقدام نمایند.

د) زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون:

کارت شرکت در آزمون مذکور، برای مشاهده و پرینت بر روی سایت موسسه توسعه آموزشی پژوهشی سینا به آدرس www.sinainst.com  قرار خواهد گرفت. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج و به هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید. لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون، به‌ منزله تأیید اطلاعات ارسالی از سوی داوطلبان نبوده و مدارک داوطلبان پس از اجرای آزمون، مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

"بازگشت"  

ارتباط با موسسه

  • بزرگراه رسالت، نرسيده به بزرگراه افريقا، ساختمان اصلی بنياد مستضعفان انقلاب اسلامی، طبقه١٥

  • ٨٦٠٨٨٢٣١-۰۲۱

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

دسترسی سریع

عضویت در خبرنامه

    تمامی حقوق این وبسایت برای موسسه توسعه آموزشی پژوهشی سینا محفوظ می‌باشد. 

لوگوی طراح سایت

ارتباط با دانشگاه علمی کاربردی سینا

(گردشگران بنیاد) :

 

واحد تهران: 

 

 

021-88809256
021-88853247
021-88896356  

 

واحد مشهد: 

 

0513-8544394